Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

Den kulturelle skolesekken

Troms fylkeskommune

Postadresse: Pb 852, 9488 Harstad

Besøksadresse: Havnegata 2, 9400 Harstad

Telefon: 77 78 86 65

Antall hendelser: 653

Velg dato / Periode
September
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
35
26
27
28
29
30
31
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
1
2
3
4
5
6
Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Berg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Berg skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Rådstua Teaterhus
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 20. september. 2019
  • Dyrøy folkebibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Elvetun skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30
    Elvetun skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Rådstua Teaterhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 22. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Søndag 22. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 23. september. 2019
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Rådstua Teaterhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Nordborg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Skjervøy Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Krigsfanger i Nord-TromsKulturarv
  • Varighet: 45 minutter eller 1 dag (ekskursjon)
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Øvre Bardu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Kvænangen flerbrukshus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Lavangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lavangen skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30
    Lavangen skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Sand skole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Krigsfanger i Nord-TromsKulturarv
  • Varighet: 45 minutter eller 1 dag (ekskursjon)
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 27. september. 2019
  • Vik oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 27. september. 2019
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Borkenes skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Borkenes skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Må fordeles slik at det ikke blir så mange på en forestilling.

Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Stangnes videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 59 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Lånetid: 11:30-13:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Tirsdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan30 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 15:00
Onsdag 2. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Skjervøy barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole32 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Halti Kulturscene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:45
    Lenangen skole13 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35
    Flesnes skole9 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Olderdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:45
    Berg skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Manndalen skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Grytøy oppvekstsenter47 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Skibotn samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hatteng skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skibotn skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Medby oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Se fremtidenFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Ibestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ibestad skole16 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    For mange elever, m

    å velge hvilket trinn som skal ha.

Produksjonsinformasjon
  • SELFridaVisuell kunst, Kulturarv, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 120
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Berg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Berg skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Fasttilbud 1.-4. trinn


Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Se fremtidenFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Gibostad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SELFridaVisuell kunst, Kulturarv, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Lavangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lavangen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Se fremtidenFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Kårvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SELFridaVisuell kunst, Kulturarv, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 120
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • StaaloeKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Skånland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 13:05
    Elvetun skole15 deltakere: 9. trinn

    Klokkeslett bekreftet.

Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SELFridaVisuell kunst, Kulturarv, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 120
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SELFridaVisuell kunst, Kulturarv, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: 120
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 14:00 - 14:40
    Bardufoss videregående skole177 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bekreftet

    Fasttilbud til 1. trinn (177 elever). Kan også bestilles til 2. og 3. trinn.

Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Nordborg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Nordborg videregående skole48 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Fasttilbud til 1. trinn. Bekreftet

    Her hadde det også vært fint om dere kunne ta med elever fra 2. og 3. klasse. 

Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Vikstranda skole36 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    for mange elever pr. oppsett. Maks 25. Gi beskjed til Kultur i Troms, DKS hvem som deltar. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Grov skole 36 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skånland skole63 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Grov og Sandstrand reiser til Evenskjer og deltar der. 

  • 12:00
    Sandstrand oppvekstsenter, avd. skole10 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Skånland skole63 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Gratangen kommer til lavangen skole og deltar der. 

Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa170 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bekreftet

    Fasttilbud til 1. trinn (105 elever). Bestilling i tillegg (65 elever)


Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Vikstranda skole36 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Andørja montessoriskole9 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Ibestad skole45 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Andørja reiser til Ibestad

Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Senja vgs. avd. Gibostad
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lavangen skole72 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Gratangen kommer til lavangen skole og deltar der. 

  • 11:45
    Gratangsbotn skole46 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Montessoriskolen Morgan23 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Gratangen kommer til lavangen skole og deltar der. 

Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Salangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Andørja montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skipsverftshistorie i HarstadKulturarv
  • Varighet: 90 min (kan utvides for grupper som ønsker det)
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Harstad Skipsverftshistorie - Samasjøen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Fredag 1. november. 2019
  • Tromsdalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 4. november. 2019
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Longyearbyen skole 62 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gs og VGs sammen, hvor mange elever fra vgs?
    ​​​​​​​Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi besekjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 59 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15

    Lånetid: 14:15-14:20


Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Seljestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Medkila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05
    Sand skole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 15:00
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Tromsdalen videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Krokelvdalen skole29 deltakere: 4. trinn
    Reinen skole57 deltakere: 4. trinn
    Tromsdalen skole20 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

    Én klasse fra Tromsdalen kommer kl. 09, resten kommer kl. 10:30. 

  • 10:30
    Storelva skole38 deltakere: 4. trinn
    Tromsdalen skole60 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

    Én klasse fra Tromsdalen kommer kl. 09, resten kommer kl. 10:30. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Kongsbakken videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film.

    NB! Kongsbakken kan ikke ha denne produksjonen på skolen.

Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling Bekreftet

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

  • 12:00
    Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling Bekreftet

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Silsand barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bjerkaker skole66 deltakere: 4. trinn
    Borgtun skole36 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

  • 11:45
    Fagereng skole42 deltakere: 4. trinn
    Gyllenborg skole47 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Fagereng må bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

    Gyllenborg: Linn.Marlen.Fredriksson@tromso.kommune.no, tlf:95462413

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole21 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Breivang videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling Bekreftet

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

  • 12:00
    Breivang videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling bekreftet

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 8. november. 2019
  • Trollvik skole - Lenvik
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hamna skole43 deltakere: 4. trinn
    Kaldfjord skole32 deltakere: 4. trinn
    Sandnessund skole23 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

  • 11:45
    Lunheim skole37 deltakere: 4. trinn
    Mortensnes skole53 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 8. november. 2019
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:20
    Nordkjosbotn videregående skole79 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Fasttilbud 3. trinn (49 elever) bestilling (30 elever) Bekreftet. kan ikke starte senere, skolen avslutter 1410

Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 11. november. 2019
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Laksvatn oppvekstsenter18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Nordkjosbotn skole37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Storsteinnes skole93 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Nordkjosbotn videregående skole87 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Stangnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Bardufoss videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilliung Bekreftet

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Hagebyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Senja vgs. avd. Gibostad30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling bekreftet

    Krever rom med blending og gode tekniske forhold for visning av film. Gi beskjed til DKS hvis dere ikke har dette på skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Hagebyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 15. november. 2019
  • Skånland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Lag din filmFilm
  • Varighet: 1 skoledag, trenger 5 timer
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 25. november. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Mandag 25. november. 2019
  • Sørvik barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Sandstrand oppvekstsenter, avd. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Grov skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 29. november. 2019
  • Tromsdalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 29. november. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gratangsbotn skole89 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan42 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 15:00
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Husøy skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 9. desember. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Balsfjord - Spillested bestemmes av kommunen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Havets avtrykkVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Reisa Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Havets avtrykkVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Storslett skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Storslett skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    For mange elever, må velge trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Balsfjord - Spillested bestemmes av kommunen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Medby oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Havets avtrykkVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Storslett skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Longyearbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Rotsundelv skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Havets avtrykkVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Nordkjosbotn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Nordborg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Grytøy oppvekstsenter51 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Senja vgs. avd. Gibostad
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Havets avtrykkVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Bergseng skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPKulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 300
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Kvænangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Hatteng skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Skibotn skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Rå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Havets avtrykkVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Harstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvvasMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Sand skole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole23 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Ferge retur kl. 13:45

Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 2 timer (filmen er 94 minutter)
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Eidebakken skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Seljestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Nedre Bardu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Nedre Bardu skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Øvre Bardu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 2 timer (filmen er 94 minutter)
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Olderdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 2 timer (filmen er 94 minutter)
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Sørreisa sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Stangnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Hagebyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 2 timer (filmen er 94 minutter)
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kulturhuset Finnsnes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Bjørkeng oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bjørkeng oppvekstsenter28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øvergård Montessoriskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    øvergård deltar hos Bjørkeng

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Fagerlidal skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Olsborg skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 2 timer (filmen er 94 minutter)
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Hansnes barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Grov skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Mellembygd kultur og oppvekstsenter (Bakkehaug)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Skånland skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Botnhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kila skole77 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:45
    Kila skole77 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Gibostad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Kårvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Gottesjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Skøelv skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Finnsnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Sørreisa Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Elvetun skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Nordborg ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Nordkjosbotn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Finnsnes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Finnsnes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Finnsnes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Laksvatn oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Stonglandet skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Vikstranda skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rå videregående skole110 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Erstatter Epifónima 

    Bestilling 110 elever + evt. 1 klasse. (Plass til maks 150 i salen)

  • 12:30
    Stangnes videregående skole130 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Erstatter Epifónima som fasttilbud. (130 elever)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Berg skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Gratangsbotn skole37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Montessoriskolen Morgan7 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Ønsker dere ha denne i Gratangsbotn eller på Montessoriskolen? gi beskjed til Kultur i Troms, DKS. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Lavangen skole73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Grov skole 34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Skånland skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Husk å "bygge" amfi med matter, benker og stoler. Grov deltar på Evenskjer

  • 11:30
    Sandstrand oppvekstsenter, avd. skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Skånland skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Sandstrand deltar på Evenskjer

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Andørja montessoriskole13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Ibestad skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Andørja montessori reiser til Ibestad

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Heggen videregående91 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Må finne et konsertlokale utenfor skolen

    Fasttilbud til 1. trinn (183 elever). Kan også bestilles til 2. og 3. trinn

  • 14:00
    Heggen videregående92 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Må finne et konsertlokale utenfor skolen

Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Ungdomshuset Fram
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rå videregående skole120 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Fasttilbud til 1. trinn (80 elever). Bestilling i tillegg (40 elever) Bekreftet


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Stangnes videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Istindportalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Bardu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Bardu ungdomsskole146 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Blir det konsert i Barduhallen? 

Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Senja vgs. avd. Gibostad
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Kulturhuset Finnsnes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Husøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Sørreisa Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Finnsnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 22. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Inge BremnesMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Aurora Kino Fokus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:10
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Kulturhuset Finnsnes
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Kulturhuset Finnsnes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bardufoss videregående skole90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling. Bekreftet

    Trenger full blending og gode tekniske forhold. Hvilket lokale har dere som kan brukes? 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Flesnes skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik oppvekstsenter 22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 120
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Harstad kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20
    Kila skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Kila skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Prestvannet skole40 deltakere: 4. trinn
    Skjelnan skole57 deltakere: 4. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

  • 11:45
    Selnes skole44 deltakere: 4. trinn
    Slettaelva skole23 deltakere: 4. trinn
    Solneset skole29 deltakere: 4. trinn
    • Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Slettaelva og Solneset må bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 


    Selnes: Ingvild.Larssen@tromso.kommune.no, tlf: 46849360

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Skjervøy Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Arnøyhamn skole3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skjervøy barneskole 186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Årviksand Montessoriskole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Årviksand og Arnøyhamn er invitert til å delta på Skjervøy. Kommunekontakten sjekker om når det passer ift ferger, gi beskjed til Kultur i Troms/DKS. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Gratangsbotn skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Halti Kulturscene
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Moan skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15
    Reisa Montessoriskole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storslett skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lavangen skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Salangen skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Straumfjordnes skole/Privatskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Oksfjord skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Straumfjordnes skole/Privatskole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Oksfjord skole begynner ikke før kl. 09.00 og kan derfor ikke starte før 09.30 på Straumfjordnes skole. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Ramfjord skole18 deltakere: 4. trinn
    Sjursnes skole14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straumsbukta skole,22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vikran skole13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Dette er en del av fordypningsprogrammet i scenekunst. 

    Husk å bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Andørja montessoriskole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ibestad skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Andørja deltar på Ibestad

    Ferge tilbake fra sørrolnes kl. 1215

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Kvænangen flerbrukshus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Rotsundelv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rotsundelv skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15
    Seljestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15
    Seljestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Sørvik barneskole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Indre Kåfjord barne - og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Olderdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Olderdalen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 13:00
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Manndalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Manndalen skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rå videregående skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling. Bekreftet

    Produksjonen er flyttet til Trastad samlinger

    HLT/BUA/innf.klassen

Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Hansnes barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hansnes barne- og ungdomsskole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    ferge fra Hansnes 1045, på Vannøya 1125. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Vannvåg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Vanna Montessoriskole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vannvåg skole13 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsert på Vannvåg skole. 

    Gi beskjed til Kultur i Troms/DKS hvis begge skolene heller vil dra til Hansnes å delta.


Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Nedre Bardu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nedre Bardu skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Øvre Bardu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Sjøvegan videregående skole20 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Klassen som skulle ha denne produksjonen er ute i praksis. Må evt. flyttes til en annen klasse. Avtal nærmere med skolen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Til kommunekontakten: Bruker dere Barduhallen til denne forestillingen.? Gi beskjed til Kultur i Troms/DKS


  • 11:30
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Til kommunekontakten: Bruker dere Barduhallen til denne forestillingen.? gi beskjed til Kultur i Troms/DKS


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Sjøvegan videregående skole20 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Klassen som skulle ha denne produksjonen er ute i praksis. Må evt. flyttes til en annen klasse. Avtal nærmere med skolen

  • 12:30
    Sjøvegan videregående skole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Klassen som skulle ha denne produksjonen er ute i praksis. Må evt. flyttes til en annen klasse. Avtal nærmere med skolen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Salangen skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Elvetun skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Sørreisa Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Longyearbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Longyearbyen skole 155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Laksvatn oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Tromsdalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Nordkjosbotn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Nordkjosbotn skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Eidebakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Eidebakken skole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lyngsdalen oppvekstsenter18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Lyngsdalen deltar på Eidebakken 

Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Lenangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Lenangen skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Nord-Troms vgs. avd. Skjervøy
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Skibotn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Skibotn skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Hatteng skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hatteng skole26 deltakere: 10. trinn, 9. trinn
    Skibotn skole16 deltakere: 10. trinn, 9. trinn

    Samme dag som Bach goes hip hop men den er for 1-7 trinn og i gymsal på skolene. 

Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Hatteng skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Hatteng skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 3. april. 2020
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hamnvåg Montessoriskole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storsteinnes skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Montessoriskolen deltar på Storsteinnes. 


Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 3. april. 2020
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 3. april. 2020
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Malangseidet skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sand skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Malangseidet deltar på Sand skole

Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 20. april. 2020
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Mandag 20. april. 2020
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Reisa Montessoriskole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Botnhamn skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Senja Montessoriskole(Fjordgård)14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Senja Montessori deltar hos Botnhamn

Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 20. april. 2020
  • Hansnes barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Husøy skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 20. april. 2020
  • Senja vgs. avd. Gibostad
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Senja vgs. avd. Gibostad11 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Fasttilbud VGS. Fyll gjerne opp med flere elever her. 

    Bekreftet

Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Sørvik barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Gryllefjord oppvekstsenter48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Medby oppvekstsenter15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Medby deltar hos Gryllefjord.

Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Medby oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Medkila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Gibostad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Kanebogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Silsand barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Silsand barneskole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Forestilling i hallen. Ikke endre på klokkeslettene. 

  • 12:00
    Silsand barneskole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Skibotn samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Rå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Seljestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Berg skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Skjervøy barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ElvesangLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Årviksand Montessoriskole11 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Berg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Berg Montessoriskole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Eidebakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 18:00
    Eidebakken skole47 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Lesevake på kvelden, klokkeslett og hvilket trinn er ikke bekreftet enda.

Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Fredag 24. april. 2020
  • Harstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. april. 2020
  • Trollvik skole - Lenvik
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. april. 2020
  • Olderdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SølvmånenLitteratur, Kulturarv, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. april. 2020
  • Manndalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Kårvik skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hatteng skole13 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Skibotn skole11 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Olderdalen skole10 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Manndalen skole12 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vanna Montessoriskole9 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Vannvåg skole3 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Hvis vi rekker to oppsett på samme dag kommer formidler til Vannøya, hvis ikke må dere reise til Hansnes. Når slutter elevene ? 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Lenangen skole13 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fasttilbud for 8. trinn. Hvis mulig kan dere ta med flere elever, Maks 25!

Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:45
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Ibestad Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ibestad skole45 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Andørja montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25
    Kila skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:40
    Kila skole110 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Sørreisa sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Flesnes skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik oppvekstsenter 22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harstad skole 133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:00
    Harstad skole 133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harstad skole 133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:00
    Harstad Montessoriskole SA13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Seljestad barneskole95 deltakere: 2. trinn, 4. trinn
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kila skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Kila skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Harstad Montessoriskole SA41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hagebyen skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Bjarkøy barne- og ungdomsskole4 deltakere: 8. trinn
    Grytøy oppvekstsenter7 deltakere: 8. trinn
    Hagebyen skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 

    Hagebyen sender 8. klassen med færrest elever til dette tidspunktet. (Grytøy og Bjarkøy- elevene skal være med her)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Grov skole 48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Stangnes ungdomsskole25 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Hagebyen skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sørvik barneskole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Skånland skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Berg skole16 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00
    Berg skole16 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Trastad Samlinger, Sør-Troms Museum
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rå videregående skole5 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bestilling. Bekreftet

    Produksjonen er flyttet til Trastad samlinger

Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter