Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

Den kulturelle skolesekken

Troms fylkeskommune

Postadresse: Pb 852, 9488 Harstad

Besøksadresse: Havnegata 2, 9400 Harstad

Telefon: 77 78 86 65

Kontaktperson:

Antall hendelser: 243

Velg dato / Periode
Mai
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
18
29
30
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
1
2
Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 2. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sandstrand skole 31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gratangsbotn skole89 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan42 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 15:00
Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Grytøy oppvekstsenter51 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole23 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Ferge retur kl. 12:15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Sørvik barneskole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Lånetid også for Sørvik barnehage.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 63 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ånstad barnehage6 deltakere: 0 år, 1 år, 2 år, 3 år, 4 år, 5 år

    Lånetid: 10:00-10:15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole39 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    BOKPRAT

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gratangsbotn skole88 deltakere: 0 år, 1 år, 1. trinn, 10. trinn, 2 år, 2. trinn, 3 år, 3. trinn, 4 år, 4. trinn, 5 år, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan40 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 16. september. 2019
  • Hansnes barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Lenangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Vik oppvekstsenter, avd. barnehage0 år, 1 år, 1. trinn, 10. trinn, 2 år, 2. trinn, 3 år, 3. trinn, 4 år, 4. trinn, 5 år, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Eidebakken skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Fagerlidal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Olsborg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Olsborg skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30
    Olsborg skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20
    Sørvik barneskole226 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Lånetid: 08:30-11:00


Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 20. september. 2019
  • Berg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 20. september. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Berg skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 23. september. 2019
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Elvetun skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30
    Elvetun skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Bardu-Spillested må bestemmes av kommunen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
  • 10:30
  • 12:30
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 27. september. 2019
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Borkenes skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30
    Borkenes skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vik oppvekstsenter 22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Må fordeles slik at det ikke blir så mange på en forestilling.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 27. september. 2019
  • Borkenes Barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Borkenes skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 30. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sandstrand skole 34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 59 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15

    Lånetid: 14:15-14:20


Tirsdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:45
    Berg skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Grov skole 36 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skånland skole63 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Grov og Sandstrand reiser til Evenskjer og deltar der. 

  • 11:45
    Sandstrand skole 10 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
    Skånland skole63 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Gratangen kommer til lavangen skole og deltar der. 

Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Andørja montessoriskole9 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Ibestad skole45 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Andørja reiser til Ibestad

Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lavangen skole72 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Gratangen kommer til lavangen skole og deltar der. 

  • 11:45
    Gratangsbotn skole46 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Montessoriskolen Morgan23 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Gratangen kommer til lavangen skole og deltar der. 

Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 00:00
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 00:00
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 00:00
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Seljestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Nedre Bardu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Nedre Bardu skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Øvre Bardu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Hagebyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Bjørkeng oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bjørkeng oppvekstsenter28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øvergård Montessoriskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    øvergård deltar hos Bjørkeng

Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Stangnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Fagerlidal skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Olsborg skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Grov skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Mellembygd kultur og oppvekstsenter (Bakkehaug)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Skånland skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Botnhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Gibostad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Finnsnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Gottesjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Skøelv skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Nordborg ungdomskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Kårvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Sørreisa Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Elvetun skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Nordkjosbotn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Finnsnes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Finnsnes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Finnsnes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Laksvatn oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Stonglandet skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Vikstranda skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mine brødreLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Lavangen skole73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Grov skole 34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Skånland skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Husk å "bygge" amfi med matter, benker og stoler. Grov deltar på Evenskjer

  • 11:30
    Sandstrand skole 21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Skånland skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Sandstrand deltar på Evenskjer

Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Andørja montessoriskole13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Ibestad skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Andørja montessori reiser til Ibestad

Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fagerlidal skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:30
    Fagerlidal skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:10
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Flesnes skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik oppvekstsenter 22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20
    Kila skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Kila skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Skjervøy Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Arnøyhamn skole3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skjervøy barneskole 186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Årviksand Montessoriskole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Årviksand og Arnøyhamn er invitert til å delta på Skjervøy. Kommunekontakten sjekker om når det passer ift ferger, gi beskjed til Kultur i Troms/DKS. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Gratangsbotn skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Halti Kulturscene
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Moan skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15
    Reisa Montessoriskole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storslett skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lavangen skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Salangen skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Straumfjordnes skole/Privatskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Oksfjord skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Straumfjordnes skole/Privatskole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Oksfjord skole deltar på Straumfjordnes skole. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Andørja montessoriskole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ibestad skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Andørja deltar på Ibestad

    Ferge tilbake fra sørrolnes kl. 1215

Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Kvænangen flerbrukshus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Rotsundelv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rotsundelv skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15
    Seljestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15
    Seljestad barneskole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Sørvik barneskole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Indre Kåfjord barne - og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Olderdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Olderdalen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 13:00
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Manndalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Manndalen skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Hansnes barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hansnes barne- og ungdomsskole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    ferge fra Hansnes 1045, på Vannøya 1125. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:45
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Vanna Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Vanna Montessoriskole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vannvåg skole13 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

     Vannvåg deltar hos Montessoriskolen. 

    Gi beskjed til Kultur i Troms/DKS hvis begge skolene heller vil dra til Hansnes å delta.


Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Nedre Bardu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Nedre Bardu skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Øvre Bardu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Til kommunekontakten: Bruker dere Barduhallen til denne forestillingen.? Gi beskjed til Kultur i Troms/DKS


  • 11:30
    Setermoen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Til kommunekontakten: Bruker dere Barduhallen til denne forestillingen.? gi beskjed til Kultur i Troms/DKS


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kila skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:40
    Kila skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Salangen skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Elvetun skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Sørreisa Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Longyearbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Longyearbyen skole 155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Laksvatn oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Nordkjosbotn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Nordkjosbotn skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Eidebakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Eidebakken skole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lyngsdalen oppvekstsenter18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Lyngsdalen deltar på Eidebakken 

Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Lenangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Skibotn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Skibotn skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Hatteng skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Hatteng skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 3. april. 2020
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hamnvåg Montessoriskole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storsteinnes skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Montessoriskolen deltar på Storsteinnes. 


Produksjonsinformasjon
  • Bach goes HipHopScenekunst, Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 3. april. 2020
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Malangseidet skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sand skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Malangseidet deltar på Sand skole

Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Mandag 20. april. 2020
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Botnhamn skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Senja Montessoriskole(Fjordgård)14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Senja Montessori deltar hos Botnhamn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Flesnes skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Borkenes skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik oppvekstsenter 22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Husøy skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Sørvik barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Gryllefjord oppvekstsenter48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Medby oppvekstsenter15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Medby deltar hos Gryllefjord.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Medkila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Gibostad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Kanebogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Silsand barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Silsand barneskole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Silsand barneskole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Silsand barneskole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:00
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Seljestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Berg skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Harstad skole 131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordél klassene slik at det er like mange elever på hver forestilling. 


  • 12:00
    Harstad Montessoriskole SA13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Seljestad barneskole97 deltakere: 2. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Berg Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Berg Montessoriskole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Fredag 24. april. 2020
  • Harstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Opera GrandiosaMusikk
  • Varighet: 45
  • Fredag 24. april. 2020
  • Trollvik skole - Lenvik
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Kårvik skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Ibestad Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ibestad skole45 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Andørja montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Sørreisa sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ChaplinFilm
  • Varighet: 60
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kila skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Kila skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Harstad Montessoriskole SA41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Kanebogen skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hagebyen skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Bjarkøy barne- og ungdomsskole4 deltakere: 8. trinn
    Grytøy oppvekstsenter7 deltakere: 8. trinn
    Hagebyen skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 

    Hagebyen sender 8. klassen med færrest elever til dette tidspunktet. (Grytøy og Bjarkøy- elevene skal være med her)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sandstrand skole 31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Grov skole 48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Stangnes ungdomsskole25 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Hagebyen skole24 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sørvik barneskole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Skånland skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Bergseng skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


  • 11:30 - 13:00
    Seljestad ungdomsskole31 deltakere: 8. trinn

    Fasttilbud for alle 8. klassinger i Harstad. Formidling på Harstad skole. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Medkila skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter